Pożyczki na Śląsku

Oferujemy szeroki pakiet pożyczek, które odznaczają się różnymi terminami spłaty, wysokością oprocentowania oraz wymaganiami w zakresie ich uzyskania. Zanim zaoferujemy Ci optymalne rozwiązania, w pierwszej kolejności będziemy chcieli poznać Twoje oczekiwania i preferencje. Na tej podstawie będziemy mogli zaproponować Ci jedno z najlepszych rozwiązań.

 

Rodzaje pożyczek:

  • Pożyczki bez BIK - oferujemy pożyczki osobom, które posiadają negatywne wpisy w Biurze Informacji Kredytowej. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasem przez przypadek niezapłacona w terminie faktura czy mandat mogą sprawić, że nie będziemy posiadali czystej zdolności kredytowej. Dlatego też jesteśmy otwarci na współpracę z osobami wpisanymi do BIKu i innych baz dłużników, oferując im równie atrakcyjne warunki współpracy, jak w przypadku osób, które posiadają określoną zdolność kredytową.
  • Pożyczka długoterminowa - w ramach tej formy pożyczki będziesz mógł otrzymać nawet kilkanaście tysięcy złotych. Jest ona przeznaczona dla osób, które chcą rozłożyć spłatę zadłużenia na okres od kilku do kilkudziesięciu miesięcy. Ratalna forma pożyczki umożliwia dokonywanie spłat w formie cyklicznych rat. Pożyczkę udzielamy osobom, które mają stałe źródło dochodu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które chcą uzyskać całkiem dużą kwotę finansową, ale nie mają czasu i możliwości, aby uczestniczyć w długim procesie oceny ich zdolności kredytowej.
  • Pożyczki pozabankowe - zapewniamy wsparcie dla osób, które nie posiadają wystarczającej dla banku historii kredytowej. Pożyczki pozabankowe pozwalają na uniknięcie skomplikowanych i długotrwałych procedur związanych z uzyskaniem kredytu. Jest to więc doskonałe rozwiązanie dla osoby, która oczekuje na szybkie wsparcie finansowe. Posiadamy w ofercie pożyczki pozabankowe, tzw. 'chwilówki', które jako pierwsza pożyczka dla danego Klienta udzielane są całkowicie ZA DARMO! Dodatkowo, w przypadku jakichkolwiek problemów ze spłatą, zawsze istnieje możliwość przedłużenia terminu spłaty takiej pożyczki. Dzięki temu Klient nie traci swojej wiarygodności płatniczej, co umożliwi zaciągnięcie kolejnych pożyczek w przyszłości.

Wspólnie z Klientem ustalamy wygodne terminy spłaty, tak aby uniknąć dodatkowych obciążeń związanych z nieterminową spłatą pożyczki.

 

Najważniejsze zalety oferowanych przez nas pożyczek:

  • Mała ilość formalności - staramy się ograniczyć do absolutnego minimum ilość formalności potrzebnych do uzyskania pożyczki. Dzięki temu cały proces odbywa się szybko i sprawnie.
  • Możliwość pozyskania środków na dowolny cel - nie wymagamy od Ciebie wskazywania celu pożyczki. Jednocześnie nie będziesz musiał w żaden sposób dokumentować, na co wydałeś pieniądze.   
  • Terminy spłaty ustalane wspólnie z Klientem - staramy się dokładnie poznać Twoje preferencje w zakresie spłaty pożyczki. Na tej podstawie wspólnie z Tobą przygotujemy harmonogram spłaty rat pożyczki.

 

Pożyczki bez BIK - Śląsk

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów, dopasowujemy do ich potrzeb najlepsze rozwiązania finansowe . Zapewniamy pożyczki na bardzo korzystnych warunkach mieszkańcom Bytomia, Katowic, Zabrza i okolicznych miast aglomeracji Śląskiej.

 

 

Copyrights © 2021 szybkachwilowka24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja: SEM7.pl