Kredyty

Decydując się na zaciągnięcie kredytu możesz liczyć na szereg korzyści. Pierwszą i oczywiście najważniejszą jest możliwość dysponowania kwotą, której realnie w danym momencie nie posiadasz. Dzięki temu będziesz mógł pozwolić sobie na zrealizowanie długo odkładanych marzeń. Kredyt to także narzędzie, za pomocą którego będziesz mógł podjąć ważne życiowe decyzje np. o przeprowadzce czy założeniu firmy.

Do zalet kredytu możemy z pewnością zaliczyć:

  • Długi okres spłaty - w zależności od kwoty kredytu, będziesz mógł rozłożyć kredyt na kilka, kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt miesięcy. Dzięki temu nie musisz obawiać się o szybkie terminy spłaty.
  • Stosunkowo niski koszt kredytu - w zależności od Twojej zdolności kredytowej oraz potrzeb, będziesz mógł wynegocjować atrakcyjne warunki spłaty kredytu i dogodną wysokość rat.
  • Wysoka kwota kredytu - w przeciwieństwie do chwilówek, w ramach kredytu możesz uzyskać bardzo duże wsparcie finansowe, dzięki któremu bez problemu sfinansujesz zakup domu, mieszkania, czy wymarzonego samochodu.  

Jeżeli myślisz o podjęciu ważnych decyzji życiowych, jednak brakuje Ci środków finansowych na ich realizację, skontaktuj się z nami. Zapewniamy szeroką ofertę kredytową zarówno dla osób indywidualnych, jak i dla firm w Katowicach, Zabrzu, Bytomiu i okolicach.

 

Kredyty dla firm na Śląsku

  • Kredyt inwestycyjny - jeżeli chcesz zapewnić swojej firmie stały rozwój, skorzystaj ze wsparcia, jakie przygotowaliśmy dla firm. Przedsiębiorcom, którzy rozważają przeprowadzenie kosztowych inwestycji, polecamy kredyty inwestycyjne. Z ich pomocą będziesz mógł zainwestować w opracowanie nowoczesnej technologii, zakup nowych maszyn i urządzeń, czy też podwyższenie kwalifikacji swoich pracowników.
  • Kredyt obrotowy - jeżeli jednak Twoja firma ma bieżące problemy z zapewnieniem płynności finansowej, powinieneś jak najszybciej skorzystać z kredytu obrotowego. Dzięki niemu będziesz mógł dysponować środkami potrzebnymi na zapłatę zaległych zobowiązań wobec swoich kontrahentów czy też pracowników.
  • Kredyt gotówkowy - idealne rozwiązanie dla firm, które borykają się z chwilowym brakiem gotówki na sfinansowanie inwestycji czy też podjęcie bardzo szybkich decyzji, które pozwalają na pozyskanie nowego Klienta, zakup surowców w atrakcyjnej cenie czy też przeprowadzenie kosztownej akcji promocyjnej swojej działalności. Kredyt gotówkowy dla firmy nie wymaga dokładnego dokumentowania, na jakie cele środki zostały wydane. Jest to więc jedna z najszybszych i najprostszych form na pozyskanie dodatkowych środków przez przedsiębiorcę. 

Nasi specjaliści zapewniają wsparcie merytoryczne przedsiębiorcom ze Śląska na każdym etapie starania się o kredyt dla firmy. Dopasujemy najbardziej optymalne rozwiązanie finansowe dla potrzeb Twojej działalności. Dzięki wiedzy profesjonalnych doradców finansowych proces kredytowy przebiegnie sprawnie i gotówkę potrzebną na rozwój własnej firmy otrzymasz tak szybko, jak będzie to możliwe. 

 

Kredyty dla osób indywidualnych

  • Kredyt hipoteczny - oferujemy bardzo atrakcyjne warunki kredytu hipotecznego. Dzięki atrakcyjnemu oprocentowaniu, kredyty hipoteczne możemy zaliczyć do jednych z najtańszych i najbardziej opłacalnych produktów finansowych. Dzięki stabilnej wartości nieruchomości w czasie masz pewność, że biorąc kredyt hipoteczny Twoje środki finansowe będą bezpiecznie ulokowane w nieruchomości. 
  • Kredyt konsolidacyjny - doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą obniżyć wysokość miesięcznych spłat kredytowych. Jeżeli masz za dużo kredytów na głowie, sprawdź naszą ofertę kredytu konsolidacyjnego. Dzięki niemu nie będziesz już musiał pamiętać o konieczności dokonywania kilku spłat co miesiąc. Ponadto uzyskasz niższą kwotę spłaty i zabezpieczysz się przed wpadnięciem w spiralę zadłużenia.

 

 

Copyrights © 2021 szybkachwilowka24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

realizacja: SEM7.pl